SLUŽBY - DODOSTAV
Stavby
Pro naše zákazníky provádíme stavební práce i další stavební činnosti, zejména rekonstrukce i novostavby bytových i prýmyslových pozemních a dalších staveb. Soustředíme se především na občanské stavby. Při našich stavebních činnostech se soustředíme na přísné dodržování veškerých stavebních předpisů, stavebních norem a vyhlášek, hygienických, požárních a ekologických nařízení. Naše stavby jsou kvalitní, ekologické a úsporné. Stavby realizujeme při dodržení kvality v nejkratších možných termínech. Stavby provádíme na klíč, ale je možno si dohodnout i jiný způsob provádění stavební činnosti.
Rekonstrukce
Provádíme rekonstrukce bytových objektů, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce průmyslových objektů, rekonstrukce komerčních objektů a všechny další typy rekonstrukcí. Dále provádíme revitalizace, sanace, zateplení a hydroizolace, izolace střech, tepelné izolace, zateplování, výměny oken a dveří, rekonstrukce vzduchotechniky, rekonstrukce elektrických instalací atd.
Pokládka
Stavby Doležal provádějí všechny druhy pokládek, zejména: pokládku dlažby, pokládku plovoucích podlah, pokládku střešní krytiny, pokládku zatravňovací dlažby, pokládku PVC, pokládku zámkové dlažby, pokládku dalších podlahových krytin, vše samozřejmě s přípravou podkladů pro pokládku.
Montáž
Zajišťujeme instalatérské, elektrikářské a sádrokartonářské práce, půdní vestavby. Provádíme montáže sádrokartonů a minerálních podhledů. Dále realizujeme sádrokartonářské práce do dřevostaveb a vnitřní izolování. Mezi další naše činnosti patří dodávka a montáž nerezových prvků, montáže oken, opravy oken či výměny oken.
Zateplování
Máme bohaté zkušenosti se zateplením budov, zateplováním rodinných domů, zateplování užitkových objektů i s izolacemi omítky fasády.
Výkopové a zemní práce
Nabízíme zemní práce - demolice, doprava štěrku, suti, písku, výroba recyklátů, HDP chráničky, výkopy, zámková dlažba, asfaltové povrchy, obrubníky. Dále nabízíme příjezdové komunikace, kanalizace, odvodnění, zavlažování, překládky inž. sítí. Provádíme zemní práce, terénní úpravy, demoliční práce, řezání betonu. Provozujeme nákladní autodopravu. Provádíme strojní výkopové práce i ruční výkopové práce.
Klempířské práce
Provádíme výrobu i montáž klempířských prvků s použitím všech vhodných materiálů, jako jsou Okapové systémy pozink. plech, titan zinek, měď, hliník a poplastovaný plech. Oplechování složitých architektonických detailů i běžných částí střech. Samotné okapové systémy, nebo celé střešní pláště z těchto materiálů.
Instalatérské práce
Provádění vodoinstalatérských prací, rekonstrukcí a oprav rozvodů vody a kanalizací. Zajišťujeme komplexní systémy pro rozvody pitné a užitkové vody v objektech, jejich připojování ke zdrojům vody, vodárnám a veřejným vodovodům, montáže vodovodních armatur a baterií, připojování technických zařízení se spotřebou vody v oblasti Neratovice a Středočeský kraj. Vodoinstalace - instalace rozvody pitné a užitkové vody, opravy, rekonstrukce, poruchová služba. Projektování vodoinstalací - zpracovávání projektových dokumentací vodoinstalací. Montáže vodoinstalací - instalace rozvodů vody v objektech i do země. Opravy vodoinstalací - servis a údržba vodovodních systémů, opravy závad. Rekonstrukce vodoinstalací - obnova vodovodních sítí, modernizace vodovodů. Systémy odvodů splaškové a dešťové vody. Provádíme projektování, dodávky a montáže kanalizačních systémů pro spolehlivý odvod dešťových a splaškových vod, napojování objektů na veřejné kanalizace, čističky odpadních vod, septiky, kalové jímky. Projektování kanalizací - zpracovávání projektové dokumentace kanalizačních sítí. Montáže kanalizací - pokládání kanalizačního potrubí, kompletace potrubních sítí pro odvod splaškové a dešťové vody. Opravy kanalizací - servis a údržba kanalizačních systémů, odstraňování poruch a závad kanalizace.
Obklady
Nabízíme veškeré obkladačské práce, stavební obklady, bytové obklady.
Působnost
Naší doménou je oblast Prahy východ, tzn. Mělník, Lobkovice, Byškovice, Tišice, Odolena Voda, Všetaty, Líbeznice, Kostelec nad Labem, Brandýs nad Labem, Neratovice a okolní obce.
DOMŮ | O NÁS | POSKYTOVANÉ SLUŽBY | KONTAKTY